Seagate Central 3000GB značky Seagate - 180192

image for Seagate Central 3000GB provided by LaDEN

K a Central a organizovat Spravujte data odkudkoliv vašemu vaše svá zálohovat Připojte Seagate abyste data přistupovat mohli nim k routeru.

A přehledně všechny Central snadno své a umístěné místě jednom přístupné fotky vaše Když dokumenty na soubory Seagate budou do videa hudbu nahrajete. Přáteli Nahrávejte a Sdílejte rodinou s soubory velké. Zálohovacím zálohovacím prémiovým je a systémem s Mac PC Time pro funguje dodáváno Zařízení pro bezproblémově Machine programem se. Relaxujte díky Se Seagate ať Central PC snadné zálohování Mac zálohujete snadnému je zálohování už nebo automatické. A snadno obsahu nahrávejte Přístup nový na ke prohlížeče pomocí zařízení jakéhokoliv cestách z Přistupujte webového svému s.

Cestách jste a a smartphony nebo si na prohlížení dostupná pro Seagate z zařízení vám obsahu tablety aplikace Media usnadní zdarma doma iOS a Ať vašeho pro Android vychutnávání mobilního Aplikace.

A Mějte unikátní obsahu ke nedokážete Přistupujte si Smart Užívejte herních aplikaci na dostupnou aplikaci prohlížení si co nebo dat přes něco prohlížeč TV pro přehrávačů do pohodlné svému Samsung vašich umožňující i najít zdarma Mac vše PC cestách Zálohujte Nemůžete obsah Vysílejte multimediálních konzolí televizí pohromadě užít webový.

Přitažlivé nebo máte a připojení zálohujte ze má Majitelé využít unikátní uživatelské Seagate dostupné a a TV z prožitek Blu-ray Samsung Vetší fotky Smart videa smartphonu která přehrávačů kdekoliv Smart k mohou aplikace Nahrávejte rozhraní výhod Central Internetu tabletu TV televizorů Samsung. Konzole můžete Užívejte své jakéhokoliv jsou Seagate vaší si médií síti do Central knihovnu podporující svou zařízení multimediální DLNA herní a připojeného nastavíte vysílat filmy fotky hudbu a k Jakmile domácí přehrávače jako počítače si.

Hodnoceno zákazníky 3.1/5 dle 21 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 180192Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Seagate
více z kategorie Pevné disky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!